معرفی شرکت

سیاست های کلان شرکت انبوه سازی پایه بلندسازان ابنیه (سهامی خاص) بر پایه چشم انداز، رسالت و اهداف میان مدت استوار شده است. بنابراین به منظور ترسیم سیاست های اجرایی شرکت در سال آینده و اثبات اثربخشی آنها در رسیدن به اهداف کلان، لازم است نگاهی به چشم انداز، رسالت و اهداف شرکت داشته باشیم.

۱- چشم انداز:

در چشم انداز آتی فعالیت، پیش بینی می شود، شرکت پایه بلندسازان ابنیه در اجرای پروژه های ساختمانی دارای کاربری های فرهنگی، تجاری، اداری و مسکونی با تکنولوژی های برتر ساختمانی در سطح کشور معرفی گردیده و جایگاه آن رو به ارتقاء باشد. در این راستا با اتکاء به اعتبار نام تجاری (Brand)، اعتماد و اطمینان روزافزونی را بین فعالان این صنعت و نیز متقاضیان خرید این قبیل کاربری ها بوجود آورده و با رعایت کامل صرفه و صلاح اقتصادی در فرآیند اجرا، منافع در خور انتظاری را نیز برای سهامداران محترم شرکت فراهم نماید.

۲- رسالت:

شرکت پایه بلندسازان ابنیه با بهره مندی از سرمایه طیفی عظیم از عموم مردم و پیشینهای مطلوب در صنعت ساختمان یکی از پیشگامان عرصه انبوه سازی در استان خراسان شمالی، با اتکاء به کارآمدی سازمانی و دانش فنی متخصصین خود و بهره گیری از مناسبترین فنآوری روز صنعت ساختمان و نیز رعایت اصول مالی و اقتصادی، نسبت به تولید ساختمان با کیفیت مطلوب و رعایت زمانبندی در اجراء، اقدام نموده است، تا با ایجاد اعتماد و اطمینان از تأمین حداکثر رضایت مشتریان، حداکثر سودآوری را برای سهامداران خود کسب نماید.

۳- اهداف:

با توجه به نگرش مدیریت کلان شرکت پایه بلندسازان ابنیه، اهداف شرکت در قالب سرفصل های ذیل شکل گرفته است: – جلب مشارکت اشخاص حقیقی و حقوقی به منظور اجرای پروژه های ساختمانی که بر اساس مطالعات انجام شده، توجیه پذیری آنها به لحاظ مالی و اقتصادی به اثبات رسیده است.

  • فراهم شدن امکان اجرای پروژه‌های ساختمانی که توسط سازمان‌های ذیربط و فعالان این عرصه به شرکت پایه بلندسازان ابنیه پیشنهاد گردیده است.
  • افزایش حقوق صاحبان سهام و سرمایه‌گذاران شرکت بویژه از طریق تأمین حداکثر سودآوری در پروژه‌های ساختمانی شرکت.
  • بهره‌گیری از تکنولوژی‌های سخت‌افزاری مناسب در اجرا و ساخت پروژه‌های ساختمانی با جهت گیری سبک‌سازی و ارتقاء استحکام بناها و کاهش منطقی متوسط هزینه‌های ساخت.
  • بهره‌گیری از تکنیک‌ها و روش‌های نرم‌افزاری مناسب و به روز در کنترل، نظارت و تأمین مالی پروژه‌ها.

به دنبال افراد خلاق، پرتلاش و علاقه‌مند به کار تیمی می‌گردیم. اگر فکر می‌کنید احترام و پشتکار از ویژگی‌های شماست: